Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Pożar w kamienicy komunalnej w Łomży

W mieszkaniu w kamienicy komunalnej przy alei Legionów wybuchł pożar. Na szczęście ogień nie zdążył rozprzestrzenić się po budynku. Trwa akcja strażaków, są utrudnienia na drodze w rejonie skrzyżowania z ulicą Skłodowskiej-Curie.

Kilka minut przed godziną 20. w mieszkaniu na 2 piętrze kamienicy komunalnej przy Legionów wybuchł pożar. Paliło się w mieszkaniu bloku 26, w "dobudówce". Spaliło się część łóżka i ubrania. Nie wiadomo kto zaprószył ogień, ponieważ mieszkający tam mężczyzna zataczając się przybył pod blok razem ze strażakami. Tłumaczył im, że drzwi do mieszkania nie są zamykane i przychodzą różni koledzy. Pomieszczenia były bardzo zadymione, ale strażacy nie znaleźli nikogo. Mieli jeszcze sprawdzać lokal kamerą termowizyjną. Z pomieszczenia wyrzucono palące się rzeczy.

Sąsiedzi podkreślają, że na coś takiego zanosiło się już od dawna, z powodu trybu życia lokatora mieszkania. "Mówiłem, że on nas jeszcze kiedyś podpali i podpalił" - mówił jeden z lokatorów, ciesząc się, że pożar wybuchł tak wcześnie, a nie w środku nocy, bo wtedy mogliby nie zdążyć uciec. Mieszkańcy kamienicy liczą również, że ZGM zrobi coś z ich niesfornym sąsiadem.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę