Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 12 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Tragiczny pożar w Jedwabnem

Wieczorem w Jedwabnem doszło do pożaru domu parterowego. Przybyłe na miejsce służby w środku znalazły martwego, mieszkającego tam starszego mężczyznę.

W środę, około 19:30, w Jedwabnem na ulicy Przestrzelskiej w środku parterowego domu wybuchł pożar. Straż pożarną pradopodobnie zaalarmowała sąsiadka, która widziała wydobywający się ze środka dym. Strażacy, którzy jako pierwsi dotarli na miejsce mówili o wydobywającym sie dymie i szczelnie zamkniętych oknach. Po wybiciu szyb i wejściu środka na opalonym łóżku znaleziono nieżywego już mieszkającego tam starszego mężczyznę. 

Przyczyny pożaru pod nadzorem prokuratora wyjaśniać będą policjanci. 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę