Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 maja 2024 napisz DONOS@

Za zwrócenie uwagi, uszkodził samochód

Za zwrócenie uwagi o złym parkowaniu, 29-letni mieszkaniec Łomży postanowił się zemścić i uszkodził pojazdy sąsiada. Straty spowodowane przez wandala oszacowano na 17 tys. zł. Dodatkowo łomżyniak miał przy sobie amfetaminę.

Można powiedzieć, że agresja narasta. Przekonał się o tym  mężczyzna, który w piątkowy (23.09) wieczór, około godziny 20:30 w ścisłym centrum Łomży zwrócił uwagę kierowcy, na źle zaparkowane auto. Chodziło o to, że zdaniem zwracającego uwagę, parkując zablokował przejazd na drugi parking. Gdy mężczyzna odszedł urażony młody człowiek w ramach zemsty dokonał zarysowań i wgnieceń na karoseriach jego dwóch samochodów. Na szczęście całą sytuację widział inny mieszkaniec osiedla, który natychmiast poinformował o tym policjantów. Chwilę później funkcjonariusze, mając rysopis sprawcy, zatrzymali go na pobliskim placu zabaw. Okazał się nim 29-letni mieszkaniec Łomży. Ponadto w jego saszetce policjanci znaleźli biały proszek. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Pokrzywdzony oszacował straty na 17 tysięcy złotych.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie podejrzany usłyszał zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi kara do lat 3 pozbawienia wolności, a za zniszczenie mienia do lat 5.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę