Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

Zaginął 51-letni mieszkaniec Łomży

Główne zdjęcie
Zaginiony Robert Juodeikis (źródło: Policja)

Łomżyńscy policjanci poszukują zaginionego 51-letniego mieszkańca Łomży i proszą o pomoc w jego odnalezieniu.

51-letni zaginiony Robert Juodeikis ma około 170 centymetrów wzrostu. Jest krępej budowy ciała, ma krótkie ciemne włosy i szare oczy. Widoczne są ubytki w uzębieniu oraz blizny na rękach. Mężczyzna ostatni raz widziany był w lipcu, w Łomży przy ulicy aleja Legionów 7a. Dotąd nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu prosimy o kontakt telefoniczny z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Łomży - telefon /47/ 717 12 12, /47/ 717 12 20 lub z numerem alarmowym 112.

 

Aktualizacja 22.09.2022 r.: 

Mężczyzna odnalazł się


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę