Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Zwrócić uwagę policjanta

Główne zdjęcie
Fot. Policja

O pechu, albo o policyjnym nosie można mówić po sytuacji jaka miała miejsce w miniony piątek na rondzie przy ZUS-ie. 24-latek nie włączył kierunkowskazu, co sprowokowało policjantów do kontroli.

W piątek 16 września  około godziny 16:16, kierowca volvo zjeżdżając z ronda Witolda Lutosławskiego przy ZUS-ie nie włączył kierunkowskazu. Zauważyli to policjanci patrolujący miasto. Zatrzymali 24-latniego kierującego do kontroli. „Już podczas rozmowy z funkcjonariuszami mężczyzna był wyraźnie zdenerwowany i zaciskał pięść” - czytamy w komunikacie. Okazało się, że chował w niej przezroczyste torebki z białym proszkiem. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Policjantom twórczy młodzieniec tłumaczył, że znalazł je pod jednym z marketów w Łomży. 

Łomżanin został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Pobrano także od niego krew, aby sprawdzić, czy nie kierował  samochodem będąc pod  wpływem środków odurzających. W sobotę 24-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo mieszkaniec Łomży odpowie za popełnione wykroczenie. 

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę