Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Zepsuli parze niedzielę

Dwie osoby 28-latka i jego o 10 lat młodszą partnerkę w niedzielę zatrzymali policjanci. Wszystko przez lustro, które para próbowała sprzedać w internecie. Znalazł je również właściciel, który o tym powiadomił policjantów.

Kiedy doszło do kradzieży nie wiadomo, wiadomo natomiast, że właściciel jednej z łomżyńskich firm znalazł na portalu społecznościowym oferowane do sprzedaży lustro, które powinno być w magazynie jego firmy. Nie miał co do tego wątpliwości, ponieważ wykonano je na specjalne indywidualne zamówienie klienta. Mimo to pojechał sprawdzić magazyn i dowiedział się, że lustro zniknęło.

W sobotę 17. września sobotę zgłosił sprawę kradzieży policjantom, a ci szybko zatrzymali sprawcę. Okazał się nimi 28-letni były pracownik firmy. Zatrzymano także jego o 10 lat młodszą partnerkę, która wystawiła kradziony przedmiot na sprzedaż.

Pokrzywdzony oszacował wartość lustra na kwotę 1200 złotych. Para trafiła do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, a kobieta zarzut paserstwa. Lustro natomiast wróciło do właściciela. Za poszczególne przestępstwa kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę