Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 26 lutego 2024 napisz DONOS@

Chłodny tydzień z deszczem przed nami

Główne zdjęcie
Żurawie

Na początku tygodnia pogodę w Polsce nadal kształtował będzie układ niskiego ciśnienia sprowadzający do kraju chłodne i wilgotne powietrze z północy. Przeważać będzie zachmurzenie duże i przelotne opady deszczu. IMGW przejściową poprawę pogody prognozuje w drugiej części tygodnia wraz z przemieszczaniem się wyżu. Wtedy pojawi się więcej przejaśnień, opady na przeważającym obszarze kraju zanikną, ale noce i poranki będą mgliste. W niedzielę najcieplej.

W poniedziałek i wtorek zachmurzenie będzie duże, ale miejscami pojawią się większe przejaśnienia. Występować będą przelotne opady deszczu. Chłodno, temperatura maksymalna w granicach 12°C. W nocy temperatura będzie spadać do 8°C.  Wiatr słaby i umiarkowany, okresami porywisty, na północy kraju, północno-zachodni i zachodni.

W środę i czwartek w północno-wschodniej części kraju pojawi się więcej przejaśnień, ale nadal miejscami występować będą przelotne opady deszczu. Chłodno, temperatura maksymalna nie przekroczy 14°C. Noce z temperaturą minimalna od 6°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni i północny.

W piątek i sobotę zachmurzenie umiarkowane i duże. Ciągle możliwe (piątek) słabe i  przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna około 14°C. W nocy temperatura minimalna od 7°C.  Wiatr słaby i umiarkowany, początkowo z kierunków północno-zachodnich, a później południowych.

W niedzielę dużo więcej słońca. Temperatura maksymalna w granicach 15°C. Wiatr słaby i umiarkowany, miejscami porywisty, południowo-zachodni i zachodni.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę