Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@

Powoli nadciąga jesień

Początek tygodnia słoneczny i relatywnie ciepły, ale końcówka deszczowa i chłodna. Od czwartku zacznie przybywać chmur, a weekend zapowiada się pochmurny, deszczowy i znacznie chłodniejszy.

We wtorek i środę zapowiada się słonecznie. Zwłaszcza we wtorek mogą pojacić się chmury, ale nie powinno z nich padać. Temperatura maksymalna wyniesie od 17-19°C. Wiatr słaby i umiarkowany z kierunków północnych i zachodnich.

W czwartek na zachodzie kraju pojawią się chmury z których popada, jednak do nas dotrą następnego dnia. W naszym regionie po południu ze wschodu nadejdzie płytka strefa chmur, ale raczej nie powinno padać i szybko zniknie.  Temperatura maksymalna w granicach 19°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków wschodnich. 

W piątek strefa z okresami umiarkowanymi opadami deszczu i dużym zachmurzeniem przesunie się na wschód oraz północ Polski, ale również w pozostałej części kraju miejscami przelotnie popada, miejscami możliwe też będą burze. Temperatura maksymalna: w strefie opadów na północnym wschodzie niewiele ponad 10°C.

Prognozę na koniec tygodnia cechuje większa niepewność, ale w sobotę spodziewamy się na ogół pochmurnej pogody z opadami deszczu, zwłaszcza w południowej połowie kraju. Zrobi się też chłodniej. Temperatura maksymalna od 14-16°C na północy do około 20°C na pozostałym obszarze.

W niedzielę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami na zachodzie kraju. Miejscami przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna przeważnie od 15°C do 20°C.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę