Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@

Przebite koła samochodów na parkingach

Główne zdjęcie
Zdjęcie poglądowe

- Mamy 20 zgłoszeń od właścicieli pojazdów, którym w nocy z poniedziałku na wtorek nieznana na razie osoba lub grupa osób poprzebijała opony i dętki w samochodach - informuje starszy inspektor Urszula Brulińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Policjanci szukają sprawcy wydarzenia.

Pierwsze zgłoszenie o przebitej oponie i dętce było we wtorek przed godziną 6. rano od mężczyzny, który zauważył zniszczenia swojej własności tuż przed wyjazdem do pracy. Powiedział zarazem, że inne pojazdy w sąsiedztwie mają także przebite opony, tzw. "flaki" i "kapcie". Patrolujący okolicę policjanci potwierdzili, że podobne zniszczenia mienia miały miejsce na parkingach osiedlowych: wzdłuż alei Józefa Piłsudskiego między ulicami Józefa Bema i Władysława Reymonta oraz na tych uliczkach. W ciągu dnia zgłaszali się kolejni poszkodowani przez wandala lub wandalów.
Policja w dalszym ciągu czeka na zgłoszenia właścicieli aut lub osób, pomocnych w ustaleniu sprawcy bądź sprawców - Zespół Wykroczeń przy ul. Partyzantów 48 B. Zależnie od tego, czy czyn potraktowany będzie przez Sąd indywidualnie, czy jako czyn ciągły, stanie się wykroczeniem albo przestępstwem. 

Mirosław R. Derewońko
tel. red.  696 145 146 

Źródło zdjęcia: Denny Müller z serwisu Unsplash


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę