Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Jedna osoba z wypadku trafiła do szpitala

Wstępny przebieg poniedziałkowego zdarzenia w Zawadach relacjonuje młodszy aspirant Elżbieta Zaborowska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku: - 81-letni kierowca audi, skręcając w lewo, w kierunku Łomży, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu w kierunku Białegostoku 69-letniemu kierowcy opla.

Pasażerka z opla została zabrana do szpitala. Obaj kierowcy okazali się trzeźwi. Droga krajowa 64 w miejscowości Zawady była zablokowana po zderzeniu dwóch samochodów osobowych, później ruch odbywał się wahadłowo, a od południa droga jest przejezdna.
Policja ponownie zaapelowała do kierowców o rozsądek i ostrożną jazdę. "Noga z gazu" to dobra rada dla przezornych, ponieważ przed Polakami cały dzień i wieczór powrotów z wypoczynku po długim sierpniowym weekendzie.

Mirosław R. Derewońko
tel. red. 696 145 146

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę