Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Dwa lata za wypadek ze skutkiem śmiertelnym

Dopiero cztery lata od wypadku ze skutkiem śmiertelnym, sprawca na dwa lata trafił do zakładu karnego.

O zatrzymaniu poszukiwanego 36-latka informują policjanci w komunikacie. Cztery lata temu, latem 2018 roku, mieszkaniec powiatu łomżyńskiego będąc pod wpływem alkoholu jechał oplem i potrącił rowerzystę. Nie udzielił pomocy rannemu, a sam uciekł z miejsca zdarzenia. 

Niestety państwo polskie potrzebowało aż 4 lat, aby tę sprawę osądzić. Policjanci informują, że śledztwo w tej sprawie zakończono w październiku 2018 roku. Wpłynął do sądu akt oskarżenia, jednak prawomocny, skazujący wyrok w tej sprawie zapadł dopiero na początku lipca 2022 roku.  

Mężczyzna nie zgłosił się do odbycia kary, a zatrzymany został u kolegi. Twierdził, że nic nie wiedział o tym, że jest poszukiwany. Policjanci zauważają, że często zmieniał miejsce zamieszkania. Kryminalni odwiedzając jednego ze znajomych 36-latka, odnaleźli poszukiwanego.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę