Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@

Ciepły początek sierpnia

Początek sierpnia będzie dość pogodny i ciepły, dopiero w piątek możliwe są gwałtowne burze. Środa i czwartek upalne.

W poniedziałek zachmurzenie umiarkowane i duże przechodzące do małego. Miejscami zanikające przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna w północno-wschodniej części kraju do 23°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni i zachodni. 

Wtorek pogodny, choć na wschodzie możliwe zachmurzenie przejściowo duże ze słabym przelotnym deszczem. Temperatura maksymalna w regionie około 25°C. Wiatr na ogół słaby, zmienny. 

W środę kolejny pogodny dzień z możliwym słabym zachmurzeniem i jeszcze cieplej. Temperatura w ciągu dnia w rejonie Łomży sięgnie 26°C. Wiatr słaby, zmienny.

Czwartek słonecznie i upalnie do 28°C. Wiatr słaby, południowy.

W piątek pogodnie, a temperatura w naszym regionie może sięgnąć 28°C. Wiatr słaby, południowy.

W sobotę szykuje się zmiana pogody. Od zachodu zacznie napływać chłodniejsze powietrze. Zachmurzenie wzrośnie do umiarkowanego a nawet dużego z przelotnymi opadami deszczu i burzami. Temperatura w granicach 26°C. Wiatr początkowo południowy, po przejściu frontu północny.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę