Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@

Groźna kolizja pod Podgórzem

Pod Podgórzem, na DK63, samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Mimo, że zdarzenie wyglądało na groźne, nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Droga w tym miejscu jest zablokowana.

Około 9.20, na drodze krajowej 63 między Łomżą a Podgórzem, doszło do zderzenia samochodu osobowego typu suv i ciągnika siodłowego z przyczepą. Trudno jednoznacznie wskazać przyczyny. Prawdopodobnie jeden z kierowców zjechał ze swojego pasa ruchu na przeciwny i tym doprowadził do zderzenia. Ciężarówka ma uszkodzone lewe przednie koło i na całym lewym boku widać ślady kontaktu z innym pojazdem. Natomiast rozbity opel wylądował w rowie. Ze wstępnych informacji wynika, że nikt poważnie nie ucierpiał w tym zderzeniu. 

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. 

W chwili obecnej ruch w tym miejscu jest zablokowany. 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę