Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Piwo zwabiło policjantów

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 29-latkowi, u którego policjanci znaleźli narkotyki. Impulsem do kontroli było piwo, które mężczyzna pił na ulicy w Łomży.

O sporym pechu może mówić 29-latek, choć sam się prosił o kontrolę, u którego w kieszeni policjanci znaleźli narkotyki. W niedzielę policjanci patrolujący aleję Legionów zauważyli mężczyznę, który pił piwo. W związku z tym, że nie można pić alkoholu w miejscu publicznym, przystąpili do interwencji w trakcie której w kieszeni spodni kontrolowanego mężczyzny znaleźli torebki z zawartością białego proszku. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to ponad 14 gramów ekstazy. Łomżanin został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.
Następnego dnia 29-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Poza tym mieszkaniec Łomży odpowie za popełnione wykroczenie, czyli picie alkoholu w miejscu publicznym. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę