Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Niezbyt ciepły ostatni tydzień lipca

Główne zdjęcie
Narew

Niezbyt ciepło w rejonie Łomży zapowiada się ostatni tydzień lipca. Słoneczne chwile przeplatać się będą z pochmurnym niebem dającym przelotne opady deszczu, a w wielu miejscach burze oraz grad.

Początek tygodnia rozpocznie się słoneczną pogodą. Temperatura maksymalna w poniedziałek w północno-wschodniej części kraju wyniesie 26°C, a wiatr będzie słaby, zmienny.

W nocy z poniedziałku na wtorek i we wtorek od zachodu kraju przemieszczać się będzie chłodny front atmosferyczny, który przyniesie przelotne opady deszczu i burze, miejscami grad. Najgroźniejszych zjawisk należy się spodziewać w ciągu dnia we wschodniej, centralnej i południowej części kraju. Burzom towarzyszyć będą opady deszczu do około 30 mm oraz porywy wiatru do 75 km/h. Najwyższa temperatura w rejonie Łomży osiągnie 26°C. Po przejściu frontu spadnie do około 20°C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami porywisty z kierunków zachodnich, jedynie na wschodzie kraju początkowo z kierunków południowych.

W środę poprawa pogody, więcej słońca choć w naszym regionie spadnie przelotny deszcz. Temperatura maksymalna w granicach 22°C. Wiatr słaby i umiarkowany zachodni i północno-zachodni.

W czwartek zachmurzenie okresami wzrośnie do dużego i miejscami wystąpią przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna podobna jak w srodę i wyniesie  22°C. Wiatr słaby, miejscami umiarkowany, północno-zachodni i północny.

Piątek więcej słońca w północno-wschodniej części kraju i bez deszczu. Spodziewane zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 23°C do 25°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków wschodnich.

Sobota zapowiada się bardziej opadowa. Od południowego zachodu nadciągną chmury, które przyniosą opady deszczu, momentami intensywne. Dominować będzie zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura maksymalna wyniesie od 20°C do 23°C. Wiatr będzie słaby, miejscami umiarkowany, na północy kraju z kierunków wschodnich.

Niedziela w północno-wschodniej części kraju zapowiada się deszczowa i dość chłodna. Temperatura nie powinna przekroczyć 20°C. Zachmurzenie będzie umiarkowane i duże. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, w porywach do 45 km/h z kierunków północnych.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę