Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 26 lutego 2024 napisz DONOS@

Ciepły i gorący tydzień w pogodzie

Z każdym następnym dniem spodziewany jest wzrost temperatur maksymalnych w całym kraju. Najwyższe temperatury prognozowane są pod koniec tygodnia, na początku weekendu. Wysokim temperaturom będą towarzyszyć zjawiska burzowe z intensywnym deszczem i porywami wiatru. Tydzień zakończy się znacznym ochłodzeniem w niedzielę.

W poniedziałek zachmurzenie umiarkowane i duże. W północno wschodniej części kraju przelotny deszcz. Temperatura maksymalna na wschodzie od 21°C do 23°C. Wiatr słaby, zachodni.

We wtorek na zachodzie kraju zaznaczą się już temperatury powyżej 30⁰ Celsjusza. W północno wschodniej części kraju nadal możliwy przelotny deszcz. Temperatura maksymalna w rejonie Łomży do 26°C. Wiatr słaby, zachodni i północno-zachodni. 

W środę w całym kraju słonecznie i bez deszczu. Temperatura maksymalna do 28°C na wschodzie kraju. Najcieplej na zachodzie około 36°C. Wiatr słaby zmienny.

W czwartek w północno-wschodniej części kraju słonecznie. Temperatura maksymalna do 31°C. Najcieplej ponownie  na zachodzie Polski około 36°C. Wiatr słaby i umiarkowany zachodni.

W piątek w regionie północno-wschodnim zachmurzenie umiarkowane i duże  z przelotnymi opadami deszczu i burzami. Temperatura maksymalna do 26°C. Wiatr słaby i umiarkowany zachodni i północno-zachodni.

W sobotę temperatura maksymalna w rejonie Łomży sięgnie   26-28°C. Wysokim temperaturom towarzyszyć będą burze z porywami wiatru do 60 km/h Wiatr słaby i umiarkowany, południowy.

Niedziela chłodniejsza. Najwyższe temperatury w okolicach Łomży wyniosą 23⁰C. Wiatr umiarkowany w całym kraju okresami porywisty, zachodni.

 

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę