Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

Kolizja czterech aut w Marianowie

Cztery auta zostały uszkodzone w wyniku najechania na tył pojazdu poprzedzającego w Marianowie. Dwie osoby zostały poszkodowane, ruch odbywa się z utrudnieniami.

Około godziny 12.30 na drodze krajowej 61 w Marianowie zderzyły się cztery pojazdy. Dwie kobiety zostały poszkodowane. Kierowca renault jadąc w stronę Łomży nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył poprzedzający go pojazd. W sumie uszkodzonych zostało 4 pojazdy: skoda, bmw, citroen i renault. Jeden z poszkodowanych kierowców tłumaczył, że siła uderzenia była duża i on także odczuwa skutki kolizji.  Ruch na drodze jest dość duży, a kolizja miała miejsce zaraz po deszczu, na mokrej nawierzchni.

Na miejscu pracują policjanci i strażacy. Ruch odbywa się w obu kierunkach, ale w tym miejscu jest zwężenie. Należy więc zachować szczególną ostrożność. 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę