Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 maja 2024 napisz DONOS@

Kręgielnia Wowball: miejsce rozrywki dla młodszych i starszych

Niedawno otwarta Kręgielnia Wowball zaprasza miłośników dobrej zabawy. To jedyne tego typu miejsce w regionie, oferujące nie tylko możliwość gry w kręgle, ale też w bilard oraz cyberdart. W kręgielni przy alei Legionów 114 przyjemnie spędzą czas nie tylko dorośli, ale również dzieci, bo jej bogata oferta jest dostosowana do każdego wieku. Obejmuje ona również organizację imprez okolicznościowych oraz atrakcje dla grup zorganizowanych. Do dyspozycji klientów jest dobrze zaopatrzony drink bar, oferujący również przekąski; są też promocje, a godziny otwarcia zadowolą nawet najbardziej wybrednych, bowiem Kręgielnia Wowball jest czynna siedem dni w tygodniu.

Gra w kręgle była znana już w starożytności, a pierwsze kryte kręgielnie powstały na terenie ówczesnej brytyjskiej kolonii w Ameryce Północnej blisko 400 lat temu. Mimo powstawania i dynamicznego rozwoju innych form rozrywki, jak kino, radio, telewizja czy dającego ogromne możliwości na tym polu internetu, kręgle wciąż cieszą się wielką popularnością. Od niedawna można w nie ponownie grać również w Łomży, bez konieczności przemieszczania się do innych miast. Taką możliwość oferuje miłośnikom dobrej zabawy i aktywnego spędzania czasu firma Wowball, dysponująca nowoczesną, czterotorową kręgielnią, wyposażoną w elektroniczny system liczenia punktów i kręglami na sznurkach, dzięki czemu nie ma mowy o stracie czasu przy ich ponownym ustawianiu. Kręgielnia posiada bardzo duży wybór kul: od lekkich numer 5, idealnych dla dzieci, nieco cięższych dla młodzieży i pań oraz tych już sporego kalibru, do numeru 14 włącznie, dedykowanych silnym użytkownikom. Na wyposażeniu są też specjalne buty z profesjonalną podeszwą, niezbędne do wykonania prawidłowego rzutu, które są dostępne na czas gry za darmo.

IMG_9706.jpg

Kręgle to forma rozrywki dająca wielorakie możliwości, z racji możliwości udziału większej ilości osób oraz wpisanej w nią rywalizacji. Dlatego można odwiedzić Kręgielnię Wowball zarówno w niewielkim, kameralnym bądź rodzinnym, jak też w większym towarzystwie, a każda z tych grup przyjemnie spędzi w niej czas, bo to również miejsce familijnej, typowo rodzinnej rozrywki. Rodzice mogą więc zagrać w kręgle ze swymi pociechami – już 4-latki radzą sobie bez problemu z małymi kulami, a wykorzystując przy tym specjalną zjeżdżalnię-smoczka ma się pewność, że każdy rzut naszego dziecka trafi do celu, co da mu nie tylko radość i satysfakcję, ale też zachęci do dalszego pogłębiania umiejętności w tym zakresie, co będzie miało bardzo korzystny wpływ na jego zdrowie i fizyczną formę, bo ruchu nigdy za wiele. Jeśli jednak dziecko jest zbyt małe by grać, rodzice mogą bez problemu oddać się kręglom w swoim bądź zaprzyjaźnionym towarzystwie – maluchy będą w tym czasie w przeznaczonym dla nich kąciku, gdzie mogą rysować i bawić się klockami. Przy dłuższym czasie spędzanym w Kręgielni Wowball oraz większej grupie dzieci warto rozważyć opcję skorzystania z usług profesjonalnej animatorki, która jest odpłatna, ale daje rodzicom pełny komfort, że ich pociechy przez kilka godzin będą nie tylko bezpieczne, ale też spędzą ten czas przyjemnie i z pożytkiem dla siebie.

287702765_124350583613558_7560865771131333184_n.jpg

Dla najmłodszych można też zamówić zorganizowanie dedykowanej im imprezy, na przykład urodzin. Jest również możliwość zajęć dla młodszych i starszych klas od poniedziałku do piątku, gdzie cena za jeden tor, z którego może jednocześnie korzystać aż osiem osób, jest nader korzystna. Równie miło w Kręgielni Wowball widziani są dorośli użytkownicy, chcący na przykład spróbować swych sił w turniejowej rywalizacji z przyjaciółmi, albo chcący zagrać po prostu dla przyjemności, bez sprawdzania wyników, choćby w celu odstresowania się po ciężkim tygodniu w pracy. Jest też możliwość zorganizowania przez Wowball imprez urodzinowych, firmowych oraz wieczorów panieńskich i kawalerskich, co jest bardzo oryginalną formą tego typu wydarzeń, pamiętaną i wspominaną przez lata. Są też rzecz jasna promocje na dany dzień tygodnia. Między rzutami można odpocząć w drink barze, oferującym duży wybór napojów, również bezalkoholowych, a do tego przekąski jak stripsy, nuggetsy, frytki, krążki cebulowe czy paluszki i kulki serowe. Jeśli zaś komuś znudzą się kręgle, może zagrać w rzutki na cyberdarcie oraz w bilard. To kolejna gra nie tylko dla dorosłych, bowiem Kręgielnia Wowball dysponuje również kijami przeznaczonymi dla dzieci już od 10-11 roku życia, dlatego bilardowa rywalizacja ojców z synami czy praktyczna nauka zasad gry bezpośrednio przy stole jest jak najbardziej możliwa.

281868650_5065866263509870_7490796850082127598_n.jpg

Jak widać Kręgielnia Wowball to miejsce dedykowane i młodszym, i starszym, w którym można miło, przyjemnie i co ważne aktywnie spędzić czas: nie narzekając na nudę, zapominając o telefonach, integrując się z przyjaciółmi czy z rodziną w niewymuszonej, przyjaznej atmosferze.

Kręgielnia Wowball, aleja Legionów 114, Łomża
Telefon 881 043 464
Czynna:
Poniedziałek-czwartek: 11:00-23:00
Piątek-sobota: 11:00-2:00
Niedziela: 11:00-00:00

https://wowball-lomza.pl/

https://www.facebook.com/Kr%C4%99gielnia-Wowball-%C5%81om%C5%BCa-100653089316641/

tekst płatny

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę