Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Policjanci zaangażowani w odnalezienie 10-latki, która zmieniła plac zabaw

Bez wiedzy rodziców 10-latka zmieniła plac zabaw. Zanim została odnaleziona przez policjantów, rodzice i znajomi bezskutecznie szukali jej przez dwie godziny. Na szczęście cała i zdrowa wróciła do domu.

Łomżyńscy policjanci ku przestrodze opisują środowe poszukiwania zaginionego dziecka. 10-letnia dziewczynka około godz. 13 wyszła na plac zabaw obok swojego bloku. Gdy o godz. 15 mama poszła po córkę, aby zabrać ją na obiad, dziecka nie było. Przez dwie godziny rodzice ze znajomymi bezskutecznie szukali dziewczynki. Około godz. 17 o pomoc poproszono policjantów. Ci uzbrojeni w rysopis dziecka i informacje w co była ubrana ruszyli na poszukiwania. W opublikowanym komunikacie czytamy, że zaczęto od placów zabaw tych najbliższych miejsca zamieszkania, a następnie zwiększano rejon poszukiwań. W ten oto sposób, po niespełna godzinie, kryminalni znaleźli dziewczynkę całą i zdrową na sąsiedniej ulicy bawiącą się z innymi dziećmi na placu zabaw. 10-latka szczęśliwie trafiła pod opiekę mamy. 

Policjanci sprawdzą czy nie doszło do narażenia na utratę zdrowia lub życia dziewczynki. 

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę