Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@

4 powody, dla których warto zdecydować się na depilację laserową laserem Thunder MT

Wydaje Ci się, że przetestowałaś na sobie już wszystkie możliwe metody depilacji i nic nie przyniosło satysfakcjonujących rezultatów? Czas spróbować depilacji laserowej. Nawet jeśli jesteś blondynką i masz cienkie, jasne włoski, możesz je skutecznie usunąć przy pomocy odpowiednio dobranego lasera. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się zaletom jednego z najnowocześniejszych laserów do depilacji – Thunder MT, z którego skorzystasz w najlepszych klinikach medycyny estetycznej.

Czym wyróżnia się laser do depilacji Thunder MT?

Thunder MT to wyjątkowy laser do depilacji, dostępny m.in. w Klinice Miracki w Katowicach. Urządzenie doskonale radzi sobie z każdym typem owłosienia, nawet z jasnymi i cienkimi włoskami u blondynek. Laser ten stanowi tzw. mixed technology, czyli połączenie dwóch długości fali: aleksandrytowej (755 nm) oraz neodymowo-yagowej (1064 nm). Dzięki temu daje możliwość wykonania spersonalizowanej terapii – zabieg można przeprowadzić u osób o różnych kolorytach skóry i każdym typie owłosienia, czego nie potrafią na przykład popularne lasery diodowe.

Poza tym Thunder MT uznawany jest przez pacjentów za jedną z najmniej bolesnych metod depilacji. Podczas zabiegu odczuwane jest tylko delikatne mrowienie, a skóra chłodzona jest strumieniem zimnego powietrza. Głowica lasera nie styka się ze skórą, dzięki czemu zabieg jest komfortowy i delikatny.

Na czym polega depilacja laserowa?

Depilacja laserowa to zabieg kosmetologiczny, którego mechanizm działania opiera się na zjawisku fototermolizy. Promieniowanie laserowe zostaje pochłonięte przez melaninę, przez co podgrzana zostaje macierz włosa wraz z cebulką, która zostaje nieodwracalnie zniszczona. Tylko włosy będące w fazie aktywnego wzrostu (anagenu) mogą ulec destrukcji pod wpływem lasera. Czas trwania anagenu, czyli aktywnej fazy wzrostu włosa, zależy od obszaru skóry, wieku, płci, a także funkcji hormonalnej. Dlatego też liczba i częstotliwość zabiegów depilacji laserowej dobierane są indywidualnie. W każdym przypadku konieczne jest skorzystanie ze ściśle określone serii zabiegów dla uzyskania pożądanych efektów. Zabieg powtarzany w formie serii daje możliwość wychwycenia wszystkich momentów, w których włosy są w fazie anagenu. Zniszczony termicznie włos wraz z cebulką odpowiedzialną za jego wzrost nie jest w stanie się zregenerować, nie ma więc możliwości ponownego wzrostu.

Usuwanie owłosienia laserem Thunder MT – największe zalety

 

  • Depilacja laserowa laserem Thunder MT nie boli

 

Dzięki skutecznemu systemowi chłodzenia SKIN CRYO nieprzyjemne doznania zostały zredukowane do minimum. Oczywiście odczucia podczas depilacji laserowej to kwestia indywidualna, ale jak odnotowują specjaliści z Kliniki Miracki, większość pacjentów ocenia zabieg jako mało bolesny lub bezbolesny.

 

  • Laser Thunder MT umożliwia depilację laserową u blondynek

 

Laser Thunder MT ma zdolność bardzo szybkiego wychwytywania melaniny w skórze i wyróżnia się wysoką czułością. Dzięki temu bez problemu wykrywa nawet najmniejsze stężenia melaniny, dlatego umożliwia usuwanie nawet najcieńszych i najjaśniejszych włosów.

 

  • Szybkie usuwanie owłosienia niezależnie od wielkości depilowanego obszaru

 

Dzięki zastosowaniu głowicy o powierzchni 30 cm2 depilacja laserem Thunder MT przebiega błyskawicznie nawet na tak dużych obszarach, jak całe nogi czy plecy. Z kolei mniejsze głowice umożliwiają delikatne i precyzyjne usuwanie włosków z takich miejsc, jak twarz i okolice bikini.

 

  • Koniec z podrażnieniami i wrastającymi włoskami

 

Nowoczesna technologia zastosowana w laserze Thunder MT gwarantuje spektakularne efekty depilacji. Po serii zabiegów skóra staje się permanentnie gładka, a co najważniejsze, nie trzeba już stosować domowej depilacji, która nierzadko prowadzi do poważnych podrażnień i wrastających włosków.

Dowiedz się więcej na temat zalet depilacji laserowej skontaktuj się ze specjalistami z Kliniki Miracki w Katowicach

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę