Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

Niezachowanie odległości i... buum

Główne zdjęcie
Zdarzenie ul. Piłsudskiego

Niedostosowanie bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego było przyczyną dwóch zdarzeń drogowych, w tym z udziałem dziecka, jakie miały miejsce przed południem na ulicach Łomży. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Pierwsze z nich miało miejsce o godz. 11.10 pod Komendą Miejską Policji na ul. Wojska Polskiego. Kierująca seatem nie zachowała bezpiecznej odległości od ciężarowego daf-a i uderzyła w jego tył. Tu z ludzi nikomu nic się nie stało.

Drugie zdarzenie miało miejsce na al. Piłsudskiego o godz. 11.20, pod szpitalem. Z informacji policji wynika, że 38-letnia kierująca jadąc z 2-letnim dzieckiem suzuki zatrzymała sie przed przejściem dla pieszych, aby przepuścić rowerzystę. W tym momencie 60-letni kierowca nissana, podobnie jak w pierwszym zdarzeniu, nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył auta. Kierująca suzuki trafiła do szpitala. Dziecku, które podróżowało w foteliku, prawdopodobnie nic się nie stało.

 

240206081801.gif
Foto: Zdarzenie  ul. Piłsudskiego
Foto: Zdarzenie  ul. Piłsudskiego
Foto: Zdarzenie  ul. Piłsudskiego
Foto: Zdarzenie ul. Wojska Polskiego

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę