Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

KAS zaaresztowała automaty do gier

Główne zdjęcie
Fot. KAS

Krajowa Administracja Skarbowa informuje o zlikwidowaniu w Łomży nielegalnego salonu gier hazardowych.

KAS w komunikacie podaje, że w jednym z lokali w Łomży funkcjonariusze zabezpieczyli 6 nielegalnych automatów do gier hazardowych. Oprócz urządzeń zabezpieczono dokumentację związaną z działalnością hazardową oraz pieniądze przeznaczone na wypłatę ewentualnych wygranych – blisko 1000 zł.

„Organizatorom nielegalnych gier hazardowych grozi grzywna, kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obie kary łącznie. Urządzający tego typu gry muszą również liczyć się z karami pieniężnymi 100 tys. zł za każdy nielegalny automat” – czytamy w przesłanej informacji.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę