Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Zablokowana droga na Warszawę

- 5 km od Lubiejewa, na drodze 677, doszło do śmiertelnego wypadku. Droga jest całkowicie zablokowana - informuje kierowca. - Ostrzeżcie udających się do Warszawy, aby jechali przez Zambrów - radzi.

Oficer prasowa KPP W Ostrowi Mazowieckiej mł. asp. Marzena Laczkowska potwierdza wypadek drogowy w rejonie Sulęcina Szlacheckiego na DW 677. Ze wstępnych informacji policjantki wynika, że zderzył się tam samochód osobowy z busem, w wyniku czego 5 osób zostało rannych. Oficer prasowa nie potwierdziła na razie informacji o zdarzeniu śmiertelnym. 

Na miejscu policjanci wyznaczają objazdy, ale z perspektywy Łomży jadąc do Warszawy, lepiej od razu kierować się na Zambrów, ponieważ droga zablokowana może być przez kilka godzin. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę