Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Pechowy poślizg na Sikorskiego

Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w słup. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Kilkanaście minut po godz. 21 na ulicy Sikorskiego, między ulicami Fabryczną a Wojska Polskiego, doszło do pechowego zdarzenia. Auto osobowe jadące od strony al. Legionów w kierunku Wojska Polskiego prawdopodobnie, ale nie jest to potwierdzona przez policjantów informacja, wpadło w poślizg zaczęło kręcić "bączki" i wpadło na pas zieleni odzielający pasy ruchu, przy okazji niszcząc znak drogowy. Zdarzenie miało miejsce zaraz za łukiem drogi, po deszczu, gdy jezdnia była jeszcze mokra. 

Jedna osoba trafiła do szpitala. Na miejscu trwają czynności policji, ruch odbywa się jednym pasem.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę