Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Potrącenie rowerzysty na ul. Szosa Zambrowska

Starszy mężczyzna trafił do szpitala po potrąceniu na przejeździe dla rowerów na ul. Szosa Zambrowska przy rondzie Lutosławskiego.

Około godz. 19.30, na przejeździe dla rowerów przy Szosie Zambrowskiej i rondzie Lutosławskich, doszło do potrącenia rowerzysty. Kierujący mercedesem uderzył przejeżdżającego starszego mężczyznę. W tym miejscu, przy ZUS-ie, przejście dla pieszych połączone jest z przejazdem dla rowerów. Poszkodowany trafił do szpitala. 

Są jeszcze utrudnienia w miejscu zdarzenia.

Apelujemy o ostrożność i wzmożoną uwagę, szczególnie przy przejściach dla pieszych i przejazdach dla rowerów. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę