Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 28 lutego 2024 napisz DONOS@

Zaginiony znaleziony w aucie w rzece w Niemczech?

Główne zdjęcie
Fot. Posterunek Policji w Diepholz

Trwa ustalanie czy to zaginiony 38-letni mieszkaniec gminy Stawiski został znaleziony w aucie w rzece Hunte w Dolnej Saksonii w Niemczech. Mężczyzna poszukiwany był od początku października 2021 roku.

W Niemczech, w landzie Dolna Saksonia, między gminami Goldenstedt i Barnstorf, wyciągnięto z rzeki Hunte samochód, w środku którego znajdowało się ciało mężczyzny. To samochód audi na polskich numerach rejestracyjnych z powiatu kolneńskiego. W październiku za kolneńską policją informowaliśmy o poszukiwaniach zaginionego 38-latka. Mężczyzna 25 września 2021 roku wyjechał swoim samochodem do rodziny do Niemiec. Tam po raz ostatni widziany był 29 września 2021 roku. Niemieckie media informują, że to auto zaginionego Jerzego Demby. 

Samochód w rzec Hunte niemieccy nurkowie zlokalizowali sonarem. W środę (6.07) przeprowadzono akcję wyciągnięcia auta z rzeki. Samochód miał polskie tablice rejestracyjne z powiatu kolneńskiego, a w środku znaleziono ciało mężczyzny. Na czwartek śledczy zarządzili sekcję zwłok. Trwają ostateczne czynności identyfikacyjne.

Media przytaczając ustalenia śledczych podają, że mężczyzna pracował dorywczo jako pracownik rolny. Z miejsca zamieszkania wyszedł 29 września 2021 roku o godz. 23.00 i odjechał swoim audi kombi na polskich numerach w nieznanym kierunku. Pojawia się także informacja, że 38-latek miał przyjechać do Niemiec na krótko, by kupić maszyny rolnicze, a ostatnią transakcją miał być zakup tego dnia przyczepy rolniczej w okolicach powiatowego miasteczka Cloppenburg. Nie wiadomo także w jaki sposób samochód znalazł się w rzece. 

Policja niemiecka prowadzi śledztwo w tej sprawie.

 

Zaginął 38-letni mieszkaniec Stawisk

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę