Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Krzesła „przeszkadzały” przejść przez Stary Rynek

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 33-latkę, która na Starym Rynku zniszczyła krzesła w jednej z restauracji. Dziś, po wytrzeźwieniu, usłyszała zarzut zniszczenia mienia, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Na 600 zł wycenił swoje straty właściciel restauracji funkcjonującej przy Starym Rynku w Łomży. We wtorek po godz. 9, kobieta przechodząc obok lokalu, nagle zaczęła rzucać krzesłami wystawionymi na zewnątrz restauracji. Połamane elementy wyrzucała na remontowany tuż obok plac. Całe zajście z okna widziała sąsiadka, która powiadomiła policję. Rysopis wandalczyni szybko pozwolił zatrzymać osobę na pobliskiej ulicy. Znana policji 33-latka była pijana.

Mieszkanka Łomży została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Dziś (6.07), po wytrzeźwieniu, usłyszała zarzut zniszczenia mienia, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności. 

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę