Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

„Dopuścił się innej czynności seksualnej” na ławce w parku

Główne zdjęcie
Park Ludowy

Mężczyzna trafił do aresztu po tym jak dokonał kradzieży rozbójniczej. Wcześniej jednak w środku dnia w parku „dobierał się” do kobiety, co zostało przerwane przez policjanta, który usłyszał krzyk.

We środę (30.06) w Parku Ludowym 54-letni mężczyzna dopuścił się „innej czynności seksualnej” na kobiecie w średnim wieku. Tuż po godzinie 15 kobieta wołała o pomoc. Krzyk usłyszał sierżant Piotr Pieńkowski z wydziału patrolowo-interwencyjnego łomżyńskiej komendy, który mieszka w pobliżu. Przebywający na wolnym policjant dostrzegł z okna swojego mieszkania jak w pobliskim parku, na ławce mężczyzna siłą rozbiera kobietę. Wybiegł z domu i pośpieszył na ratunek. 54-letni agresor trafił do policyjnego aresztu, a w piątek (1.07) usłyszał zarzut doprowadzenia do poddania się innej czynności seksualnej. Przestępstwo zagrożone jest sankcją do 8 lat pozbawienia wolności. Jak przekazują policjanci, sąd wobec mężczyzny zastosował wolnościowe środki zapobiegawcze. 

119-212883.jpg
Sierżant Piotr Pieńkowski

Mężczyzna po opuszczeniu policyjnej celi w piątek w jednym z marketów ukradł 3 piwa, kiełbasę i sok. Doszło nawet do szarpaniny z ochroniarzem, który próbował zatrzymać złodzieja. 54-latkowi udało się uciec. Dzięki monitoringowi policjanci z patrolówki rozpoznali mężczyznę i po kilkunastu minutach zatrzymali go. Znaleźli go siedzącego na ławce nieopodal sklepu. Mężczyzna znowu trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek (4.07) sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. 

 

Foto: Park Ludowy
Foto: Sierżant Piotr Pieńkowski

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę