Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 26 lutego 2024 napisz DONOS@

Na początek chciał przekupić policjantów

Litwina z przyczepką sprzętu niewiadomego pochodzenia zatrzymali łomżyńscy policjanci. Aby uniknąć kontroli, kierowca zaproponował 600 euro.

W sobotę przed południem na ul. Sikorskiego policjanci zatrzymali busa, ponieważ kierowca niewłaściwie zabezpieczył ładunek na przyczepce. 31-letni obywatel Litwy już w pierwszych słowach łamaną angielszczyzną zaproponował policjantom wakacyjny wyjazd w zamian za odstąpienie od czynności. Chciał dać im 600 euro tylko po to by móc jechać dalej – relacjonują policjanci. 

Po sprawdzeniu okazało się, że mężczyzna był wcześniej notowany za przestępstwa kradzieży i paserstwo, a także za kradzieże samochodów odbywał też karę pozbawienia wolności. W trakcie kontroli okazało się, że owa przyczepka była skradziona w Niemczech. Obywatel Litwy też nie był w stanie wytłumaczyć skąd ma wszystkie znajdujące się w aucie przedmioty. Zabezpieczono różnego rodzaju elektronarzędzia oraz segregatory z dowodami rejestracyjnymi różnych pojazdów.

31-letni mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Teraz policjanci ustalają źródło pochodzenia znalezionych przedmiotów. Obywatel Litwy usłyszał już zarzut łapownictwa, za co kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci zauważają, że sprawa ma charakter rozwojowy i nie wykluczają rozszerzenia zarzutów.  31-latek decyzją sądu trafił na 3 miesiące do aresztu.

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę