Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Działki na Mazurach. Gdzie szukać gruntów nad jeziorem?

Wcale nie chce Ci się wdychać miejskich spalin do końca życia. Mogło być to całkiem akceptowalne przez jakiś czas. A potem? Przyszła pandemia. Praca zdalna. Mieszkania w mieście okazały się zaskakująco ciasne, gdy trzeba było przebywać w nich niemal całą dobę. Zwłaszcza jeśli masz rodzinę.

Pomysł, by zbudować dom, przyszedł do Ciebie zupełnie naturalnie. A jeśli się budować, to może od razu spełnić marzenia o działce na Mazurach? Zaczynasz szukać nieruchomości w Giżycku, Mrągowie i okolicach. Zastanawiasz się, czy kupować grunty budowlane, rekreacyjne czy rolne. I co? I nic nie ma! Czyżby takie ziemie zostały już wyprzedane?

A gdyby tak istniała aplikacja, w której są najlepsze grunty w Polsce?

Wyobraź sobie, że wchodzisz na stronę, która z pozoru jest tylko portalem nieruchomości. Może ma bardziej czytelną grafikę. Może wygodniej się ją obsługuje. Może łatwiej tu znaleźć działki, o których faktycznie chcesz dowiedzieć się więcej. Po chwili okazuje się, że pragniesz zobaczyć je wszystkie. Bo nie ma tu innych gruntów niż te w górach, nad jeziorem i nad morzem. Jesteś więc w miejscu, które skupia najpiękniejsze nieruchomości gruntowe w Polsce!

Widzisz tu zdjęcia nieruchomości z lotu ptaka

To sprawia, że od razu widzisz okolicę działki. Na zdjęcia naniesione są wyraźne granice działek na Mazurach. Od razu zaczynasz się zastanawiać, czy wolisz tę z dużym drzewem czy może całkiem pustą. Przymierzasz się do konkretnych gruntów. Smakujesz je wzrokiem. A gdy znajdujesz filmy, Twoja wyobraźnia zaczyna szaleć z radości. Wyraźnie widzisz siebie w tym miejscu i trudno Ci o nim zapomnieć.

Wiesz od razu, czy to działka budowlana, rekreacyjna czy rolna

Dlaczego? Bo gdy tylko odwracasz uwagę od zdjęć i filmów, trafiasz na te dane. Są napisane wyraźnie, bez kręcenia, bez ukrywania ich pod małym, nieczytelnym fontem. W tym samym miejscu strony widzisz powierzchnię i cenę. A także jasne informacje o dostępie do mediów i drogi dojazdowej.

Przypominasz sobie tych kilka telefonów, które udało Ci się wykonać, gdy zainteresowała Cię działka na innych portalach. Jesteś w szoku, że były tak bezowocne. Można to zrobić lepiej? Można! Masz na to dowód prosto przed sobą.

Zaglądasz w dokumenty dotyczące działki na Mazurach

Zerkasz niżej. Czytasz opis. Widzisz w nim atrakcje znajdujące się w pobliżu ziemi, która tak Cię przyciąga. Teraz wiesz już nie tylko, że mieszkanie tu będzie przyjemne. Zaczynasz planować czas wolny w nowym miejscu, choć wciąż siedzisz na swojej sofie.

To nie wszystko. Na dole strony widzisz dokumentację. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego lub warunki zabudowy, mapa z podziałem na parcele, opinia geotechniczna. Raport. Zerkasz w raport. I wiesz już wszystko o oferowanej ziemi. Dopiero teraz piszesz kilka słów w wiadomości z prośbą o kontakt.

Twoją działką nad jeziorem opiekuje się Twój doradca

Dzwoni do Ciebie ktoś o bardzo sympatycznym głosie. Widzisz przy tym wyraźnie, że wie wszystko o Twoich mazurskich gruntach. Odpowiada wyczerpująco na Twoje pytania. Proponuje oglądanie ziemi. Daje Ci wskazówki dojazdu i umawiacie się na konkretną datę. Potem wysiadasz z samochodu już na miejscu. Oddychasz pełną piersią i wiesz, że jesteś w domu.

Czy ta aplikacja istnieje? Tak. Zobaczysz ją już za chwilę. Wejdź na Buylando.pl i poszukaj działki z Twoich marzeń. Tutaj znajdziesz ją łatwiej i wygodniej, niż kiedykolwiek.

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę