Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek w Chojnach Młodych

Na skrzyżowaniu w miejscowości Chojny Młode zderzyły się w sumie trzy pojazdy. Kierująca jednego z nich trafiła do szpitala. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

Około godziny 12.50, na skrzyżowaniu DK61 z drogą powiatową Śniadowo-Nowogród zderzyły się dwa pojazdy osobowe. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 65-letnia kierująca oplem wyjeżdżając od strony Śniadowa, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 39-letniemu kierowcy toyoty jadącemu DK61 w kierunku Łomży. Świadek zderzenia relacjonował opel został na około 20 metrów odrzucony, „jakby leciał w powietrzu”. W tym miejscu nastąpiło zderzenie z renault, którym kierował 27-latek. Do wyciągnięcia kierującej z opla strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych. Inny świadek tłumaczył, że kierująca zatrzymała się przed ustawionym tam znakiem STOP i ruszyła wprost pod jadącą toyotę. 

Jeden pas ruchu jest zablokowany, a ruch odbywa się wahadłowo. 

Policja nie była w stanie zbadać trzeźwości kierującej oplem, która trafiła do szpitala, pozostali kierowcy trzeźwi.

Wypadek zdarzył się na skrzyżowaniu, na którym przygotowana jest sygnalizacja świetlna, i mimo, że miała działać od jesieni ubiegłego roku, stoi i przeszkadza. Okoliczni mieszkańcy tłumaczą, że zamiast poprawić bezpieczeństwo, w chwili obecnej zostało ono obniżone. Znaki STOP-u są poprzysłaniane, nierówna nawierzchnia i ciągle brak możliwości przejścia przez jezdnię. Szumne zapowiedzi poprawy przez ministra infrastruktury Andrzeja Adamczyka nie zakończyło problemów mieszkańców. 

 

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę