Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Zaginęła Agnieszka Baczewska z Łomży

Główne zdjęcie
Fot. Policja

Policja prosi o pomoc w odnalezieniu 47-letniej Agnieszki Baczewskiej z Łomży. Od dwóch dni kobieta nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Łomżynianka we wtorek 28 czerwca wyszła z domu przed godz.  9 i do chwili obecnej nie wróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. 

Kobieta ma około około 155 cm wzrostu, krępej budowy ciała. 47-latka ma długie czarne proste włosy, piwne oczy i widoczne braki w uzębieniu. 

W dniu zaginięcia ubrana była w niebieskie spodnie jeansowe, różowe buty sportowe, jasny podkoszulek w niebieskie paski.

Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub mogą pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu prosimy o kontakt telefoniczny z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Łomży - telefon /47/ 717 12 12, /47/ 717 12 20 lub z numerem alarmowym 112.

AKTUALIZACJA

"47-letnia mieszkanka Łomży została odnaleziona" - informuje podkomisarz Justyna Janowska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę