Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Poszukiwania zaginionej 81-latki

Główne zdjęcie
Fot. Policja

Od środowego wieczora policjanci i strażacy szukają 81-letniej mieszkanki miejscowości Popiołki, która wyszła z DPS-u i nie powróciła. Policja prosi o pomoc w jej odnalezieniu.

Około godziny 17 we środę 29 czerwca, 81-letnia Zofia Piaścik wyszła z Domu Pomocy Społecznej w Popiołkach i do tej pory nie powróciła. Mieszkanka gminy Zbójna ubrana była w beżowe buty sportowe, beżowe spodnie typu rybaczki, ciemną bluzkę na długi rękaw w jasne wzory. Kobieta ma około 160 cm wzrostu, włosy siwe - upięte w kucyk, oczy piwne, nos mały, uszy duże. 

Zgłoszenie o zaginięciu strażacy otrzymali o godz. 19.52 – informuje brygadier Adam Kalinowski, z-ca komenda miejskiego PSP. W wieczornych poszukiwaniach udział wzięło 25 strażaków. Dziś, w czwartek, poszukiwania są kontynuowane przez ponad 30 ratowników. Dodatkowo z Białegostoku na miejsce została skierowana specjalistyczna grupa poszukiwawcza z dronem. 

Policja prosi, aby wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub mogą pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu weszły w kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Łomży - telefon /47/ 717 12 12, /47/ 717 12 20 lub z numerem alarmowym 112. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę