Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Koło oderwało się od ciężarówki i uderzyło w szkodę

O sporym pechu może mówić kierowca skody, który jadąc w kierunku Łomży został trafiony kołem, które oderwało się od jadącej ciężarówki. Na szczęście nikomu z ludzi nic się nie stało, ale samochód dalszą jazdę kontynuował już na lawecie.

Kilka minut po godz. 13, około pół kilometra przed węzłem Łomża Południe (od strony Ostrowi Mazowieckiej oczywiście), doszło do pechowej, choć potencjalnie groźnej kolizji. Skoda SUV jadąca lewym pasem została trafiona kołem, które oderwało się od wyprzedzanej ciężarówki. Ze środkowej osi odkręciło się jedno z kół i uderzyło w prawy bok skody. Po śladzie jaki zostawiła opona na drodze widać walkę, jaką kierowca toczył, aby utrzymać pojazd na jezdni. W SUV-ie wystrzeliły poduszki powietrzne i pojazd został unieruchomiony. Dalszą jazdę będzie kontynuował na lawecie. 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę