Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Rozbój z użyciem gazu pieprzowego w Piątnicy

Do 10 lat pozbawienia wolność grozi 28-latkowi podejrzanemu o kradzież rozbójniczą. Mężczyzna w jednym ze sklepów w Piątnicy ukradł artykuły spożywcze i przemysłowe. Kiedy na jego drodze stanął ochroniarz, użył w stosunku do niego gazu pieprzowego i zaczął uciekać. Poddał się kiedy usłyszał sygnały policyjnego radiowozu.

W niedzielę, w jednym ze sklepów w Piątnicy doszło do kradzieży rozbójniczej. Łupem złodzieja padły między innymi kawy, perfumy, kapsułki do prania, alkohol, warzywa i owoce. Łączna wartość strat to 250 złotych. Jak ustalili policjanci, złodziej wyszedł z towarem, nie płacą za niego. Widzący całą sytuację ochroniarz wybiegł za nim na parking i próbował go zatrzymać. Wtedy też doszło do szarpaniny pomiędzy mężczyznami. Po chwili 28-latek użył gazu pieprzowego i zaczął uciekać, gubiąc po drodze skradzione artykuły. Kryminalni dojeżdżając do miejsca przestępstwa zauważyli mężczyznę, który wskazał im kierunek ucieczki mężczyzny. 28-latek, jak sam przyznał, kiedy usłyszał sygnał radiowozu poddał się i wtedy też został zatrzymany na jednej z pobliskich posesji.
Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: Policja


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę