Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Przez pożar samochodu zablokowana droga za mostem Hubala

Samochód osobowy spłonął na drodze przy moście Hubala od strony Piątnicy. Nikt nie został ranny, ale ruch w tej chwili jest zablokowany.

Około godz. 11:20 na drodze powiatowej Łomża - Piątnica zapalił się samochód osobowy. Autem podróżowała jedna osoba, ktora sama opuściła pojazd. Z informacji uzyskanych od poszkodowanego i świadków zdarzenia wynika, że ford fista jechał w kierunku Piątnicy. Tuz za mostem pojazd stracił moc, a spd maski zaczał wydobywać się dym. Starszy mężczyzna podróżujący autem zjechał do pobocza i opuścił pojazd. Młodzi ludzie, którzy jako pierwsi przybiegli z gaśnicą relacjonowali, że starszy pan był w takim szoku, że nie wiedział czy jechał sam, dlatego sprawdzili, czy nikogo nie ma w środku. 

Niestety mała gaśnica nie była w stanie ugasić pożaru. Zdobili to dopiero strażacy, kórzy przybyli na miejsce. Pojazd spłonał doszczętnie. 

Policja zaleca objazd starym mostem.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę