Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Założyli kajdanki, gdy jadł w barze

47-latek podejrzany o kradzież 2 bluz został zatrzymany w sobotę w jednym z barów przy alei Legionów. Za kradzież o wartości 500 zł grozi mu 5 lat więzienia.

Łomżyńscy policjanci informują o zatrzymaniu 47-letniego łomżyniaka, który we wtorek przed godz. 18 w jednym ze sklepów na alei Legionów dokonał kradzieży, a następnie uciekł w kierunku pobliskiego osiedla. Z analizy monitoringu wynika, że mężczyzna chodził po sklepie i w pewnym momencie spakował dwie sportowe bluzy do torby i uciekł nie płacąc za towar. Sklep straty oszacował na 500 zł. Policjanci, którzy analizowali monitoring, szybko ustalili podejrzanego. 

47-latek został zatrzymany w sobotę w jednym z barów w mieście. Mężczyzna nie krył zdziwienia, kiedy podczas jedzenia usłyszał, że jest zatrzymany, a na jego ręce funkcjonariusze założyli kajdanki. Łomżanin od razu trafił do policyjnego aresztu. 

Towaru nie udało się odzyskać, bo 47-latek zdążył sprzedać bluzy na rynku. W niedzielę usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę