Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Lato w pełni

Główne zdjęcie
Bramka wodna na Starym Rynku (archiwum)

Nadchodzące dni będą upalne z temperaturą przekraczającą 30°C. Pojawią się przelotne opady deszczu i burze. IMGW na najbliższe dni wydało ostrzeżenie meteorologiczne drugiego stopnia o nadchodzących upałach.

W poniedziałek spodziewane jest zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna do 29°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni i wschodni. 

IMGW na najbliższe dni wydało ostrzeżenie meteorologiczne dla Łomży i powiatu łomżyńskiego  drugiego stopnia o upale. Temperatura maksymalna w poniedziałek (27.06) od 29°C do 31°C, w kolejne dni (do 1.07) od 30°C do 33°C. W nocy temperatura minimalna wyniesie  od 15°C do 19°C.

We wtorek zachmurzenie małe i umiarkowane. W pasie centralnym przelotne opady deszczu i burze, ale nie dotrą do północno-wschodniej części kraju. Temperatura maksymalna do 31°C. Wiatr słaby i umiarkowany, przeważnie z kierunków południowych i wschodnich.

W środę zachmurzenie małe i umiarkowane, okresami  duże. Temperatura maksymalna do 33°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni i wschodni. 

W czwartek zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna do 32°C. Wiatr słaby i umiarkowany, na wschodzie południowo-wschodni.

W piątek zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna do 31°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków wschodnich i południowych.

W sobotę zachmurzenie małe i umiarkowane, na wschodzie i południu przelotne opady deszczu, miejscami burze, również z gradem. Temperatura maksymalna do 33°C w rejonie Łomży. Wiatr słaby i umiarkowany, na wschodzie zmienny z kierunków wschodnich i południowych.

W niedzielę zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna do 34°C. Wiatr słaby, z kierunków zachodnich i południowych.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę