Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Dwie kolizje w jednym zdarzeniu

W Nowogrodzie microcar uderzyło w inny pojazd i dachowało. Motocyklista, który najechał na to zdarzenie ratował się przewróceniem pojazdu. Przez pewien czas droga 645 w Nowogrodzie była zablokowana.

Kilkanaście minut po godzinie 19. na toyotę skręcającą w ulicę Cmentarną w kierunku na Śniadowo, najechało microcar, który następnie dachował. Pojazdem poruszały się dwie młode dziewczyny. Na ta zdarzenie najechał motocyklista, który zatrzymał pojazd dopiero ślizgiem po jezdni. Wszyscy jechali drogą 645 od Zbójnej. Na szczęście pomoc szpitalna nikomu nie była potrzebna.

Policjanci zakwalifikowali to jako dwie oddzielne kolizje. 

Droga 645 w tym miejscu przez pewien czas była zablokowana. 

 

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę