Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Pobicie taksówkarza w centrum miasta

W nocy ze środy na czwartek dwóch mężczyzn pobiło 54-letniego taksówkarza. Zaatakowali go „pod hotelem w centrum miasta”, bo zwrócił im uwagę po trzaśnięciu drzwiami. Szybko trafili w ręce policji, teraz grozi im 3 lata pozbawienia wolności.

Około godziny 1 w nocy ze środy na czwartek pod hotelem Gromada w centrum miasta pobito taksówkarza. Z ustaleń policjantów wynika, że 54-letni kierowca wiózł dwóch mężczyzn z osiedla Południe do tego hotelu. Kiedy taksówkarz zaparkował samochód pod hotelem, jeden z mężczyzn zaczął trzaskać drzwiami. Zwrócenie uwagi będącego mocno pod wpływem alkoholu mężczyzn tylko wzmocniło ich agresję, więc mocniej uderzali tymi drzwiami. Pijani klienci wyciągnęli kierowcę z auta, zaczęli go kopać i uderzać pięściami po całym ciele. 54-latek upadł i zaczął wzywać pomocy. W tym momencie z hotelu wybiegło kilku mężczyzn, a napastnicy uciekli.

Sprawcami okazali się  24 i 26-letni mężczyźni, którzy przyjechali do Łomży na przyspieszony kurs prawa jazdy, 24-latek ze Słupska, a 26-latek z Holandii. Ze swoich pokoi trafili wprost do  policyjnego aresztu.

Dziś (piątek) usłyszeli zarzuty pobicia, za co grozi im do 3 lat pozbawienia wolności. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę