Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Upalny weekend

Główne zdjęcie
Plaża miejska (archiwum)

Weekend przyniesie pogodę upalną, Cały nadchodzący tydzień będzie gorący, choć pojawiać się będą także burze.

W piątek Polska pozostaje pod wpływem wyżu z centrum nad północno-wschodnią Polską, Litwą i Łotwą. Od południowego zachodu napływa coraz cieplejsze powietrze pochodzenia zwrotnikowego, ale ciśnienie pozostanie bez większych zmian. 

W rejonie województw podlaskiego i warmińsko-mazurskiego spodziewane jest achmurzenie małe, okresami umiarkowane. Temperatura maksymalna w dzień  do 28°C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni. 

Sobota upłynie pod wpływem wyżu z centrum rozciągającym się od Białorusi po Estonię, tylko na krańcach zachodnich Polski zaznaczy się wpływ płytkiej zatoki niżowej znad Danii. Zalegać będzie bardzo ciepłe powietrze pochodzenia zwrotnikowego z wolno rosnącym ciśnieniem. W naszym regionie dużo słońca, a  spodziewane zachmurzenie małe, okresami umiarkowane. Temperatura maksymalna osiągnie nawet 29°C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni. 

W niedzielę Polska nadal będzie pod wpływem wyżu z centrum nad Łotwą, na zachodzie i południu kraju zaznaczy się wpływ płytkiej zatoki niżowej znad Niemiec i Słowacji. Zalegać będzie ciepłe powietrze pochodzenia zwrotnikowego.  Zachmurzenie umiarkowane okresami duże, a temperatura  do 27°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, południowo-wschodni. 

Od poniedziałku przez cały tydzień zapowiada się upalnie, coś z okresami z deszczem i burzami. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę