Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Trzej mężczyźni martwi w jeden dzień i noc

Główne zdjęcie
Pustostan na ul. Jasnej

W środę informowaliśmy, że w pustostanie przy ulicy Jasnej w Łomży został znaleziony martwy, 42-letni mężczyzna. Policjanci, prowadzący przy Jasnej czynności pod nadzorem prokuratora, żeby wyjaśnić okoliczności zdarzenia, musieli w to samo miejsce powrócić. Ale przybyli nie tylko tam...

- Niestety, w ciągu jednej doby mieliśmy aż trzy zgłoszenia o znalezieniu martwych mężczyzn - mówi podkomisarz Justyna Janowska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. - Najpierw w środę około godziny 10. otrzymaliśmy informację o znalezieniu martwego mężczyzny w pustostanie przy ulicy Jasnej w Łomży. To miejsce znane Policji, które sprawdzamy. Mężczyzna miał 42 lata i był bezdomny. Drugie zgłoszenie mieliśmy o godzinie 12.30, że w jednej z wsi w Gminie Łomża, w gminnej altanie, znaleziono ciało martwego 59-latka... To nie był koniec makabrycznej serii zwłok. Policja w nocy ze środy na czwartek, o godz. 3.40 otrzymała zgłoszenie, że w mieście, w pustostanie przy Jasnej, znajduje się następny nieboszczyk. 55-letni denat prawdopodobnie był także bezdomny.

W każdym z miejsc pracowali policjanci, którzy pod nadzorem prokuratura Prokuratury Rejonowej w Łomży wyjaśniają okoliczności zgonów.

Mirosław R. Derewońko 

tel. red. 696 145 146

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę