Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Spadli ze schodów w miejskiej kamienicy

Główne zdjęcie
Ulica Farna (Zdjęcie ilustracyjne)

Potknięcie albo zasłabnięcie mogło być przyczyną nieszczęśliwego wypadku, do jakiego doszło na klatce schodowej w kamieniczce pod filarami na rogu Starego Rynku i ulicy Farnej. W poniedziałek około godziny 10. obserwatorzy widzieli dwie karetki Pogotowia Ratunkowego w pobliżu budynku.

Jak relacjonują w rozmowie z 4lomza.pl świadkowie wydarzenia, na posadzce w klatce schodowej kamieniczki była krew. Prawdopodobnie wypadkowi - być może, ze złamaniami nogi - uległo dwoje starszych interesantów: kobieta i mężczyzna - jak podają obserwatorzy - przynajmniej po 60-tce. 

W kamieniczce narożnej mieszczą się: Wydział Kultury, Sportu i Inicjatyw Społecznych Urzędu Miejskiego oraz Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego Powiatu Grodzkiego w Łomży. Na strome i zbyt wysokie stopnie schodów w tym piętrowym budynku zwracali uwagę obserwatorzy.

Mirosław R. Derewońko

tel. red. 696 145 146

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę