Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Zanim wybudują obwodnicę ...

Zanim powstanie obwodnica Łomży, kierowcy przejeżdżający przez nasze miasto, muszą postać w korkach. Szczególnie ma to miejsce podczas weekedowych wyjazdów i powrotów z mazurskich jezior. Wtedy Łomża staje się twierdzą, której zdobywanie zaczyna się liczyć w godzinach.

Za dwa lata, jak wszystko pójdzie zgodnie z planami GDDKiA, obwodnica Łomży w ciągu drogi ekspresowej S61 powinna otrzymać przejezdność. Nie zniweluje to korków, jakie widzimy na zdjęciach, ale pozwoli po Łomży jeździć z większa swobodą. Planowane oddanie do ruchu w pełnej przejzdności S61 planowane jest na 2025 rok.  

Zanim to się stanie migawka z niedzielnych powrotów na Via Baltice. Koło południa korek na S61 w rejonie Kisielnicy wynosił około 3 km. Aplikacja Googla Wase na 5km/h określała prędkość przejazdu na tym odcinku. Jedynie rządowe bmw z sygnałami dźwiękowymi i świetlnymi przedzierało się między pojazdami. Podróżujący autem dostojnik uniknął stania w korku, ale wprowadzał niemały zament wśród kierowców podczas przedzierania. 

W Piątnicy, aby uniknąć zablokowania, policjanci z ruchu drogowego czasowo kierowali  ruchem. 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę