Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Awaria wodociągu na ul. Śniadeckiego

W czwartek przed południem na ulicy Śniadeckiego doszło do awarii wodociągu. W jej wyniku wody nie ma jeden blok. Na miejscu pracuje ekipa MPWiK-u.

Przed południem w czwartek, w święto Bożego Ciała, doszło do awarii wodociągu dostarczającego wodę do bloku przy ulicy Śniadeckiego 6. Dostrzeżono wodę wybijającą spod drogi i powiadomiono służby. Przybyła na miejsce ekipa MPWiK-u zakręciła dopływ. Bez wody pozostaje blok nr 6. Usuwanie awarii może potrwać do końca dnia. 

Awaria miała miejsce na ul. Śniadeckiego, gdzie tuż obok przechodzi procesja Bożego Ciała z parafii Bożego Ciała. Na szczęście dość szybko zakręcono wyciek, dzięki czemu woda nie utrudniała przejścia procesji. 

 

Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę