Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Potrzeba przemieszczenia się silniejsza niż zakazy

Policjanci informują o zatrzymaniu kierowcy motoroweru, który miał dwa zakazy kierowania pojazdami, był poszukiwany, a jego jednoślad nie był zarejestrowany. Teraz czeka go sąd i do 5 lat pozbawienia wolności.

We wtorkowy wieczór, tuż przed godz. 20 policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali do kontroli motorower. Kierujący nim nieprawidłowo zmienił pas ruchu na Szosie Zambrowskiej. Zwrócenie na siebie uwagi wiąże się ze sprawdzeniem obywatela w policyjnych rejestrach. W tym przypadku okazało się, że 29-latek posiada dwa zakazy kierowania pojazdami za jazdę w stanie nietrzeźwości. Ponadto jest poszukiwany przez sąd w Zambrowie za nieopłacenie grzywny w wysokości 2 545 złotych, za co groziło mu 75 dni aresztu. W trakcie dalszej kontroli policjanci stwierdzili, że jednoślad nie jest zarejestrowany.

Motorower trafił na parking strzeżony, a 29-latek po uiszczeniu zaległej grzywny został zwolniony. Teraz zgodnie z kodeksem karnym za złamanie zakazu sądowego grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat, a także sankcja za popełnione wykroczenia. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę