Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

3,5 promila u kierowcy forda

Łomżyńscy policjanci poinformowali o zatrzymaniu w poniedziałek dwóch nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich miał blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie.

Rekordzistę przechwycili policjanci z posterunku w Wiźnie. W samo południe zatrzymali tam do kontroli kierowcę forda. Jak czytamy w relacji, „w trakcie rozmowy z mężczyzną siedzącym za kierownicą funkcjonariusze wyczuli od niego alkohol”. Badanie alkomatem wykazało, że miał on blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie. 

42-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Oczywiście mężczyźnie zatrzymano jego prawo jazdy, a samochód odholowano na parking. 

Drugi nietrzeźwy kierowca wpadł po 15 na ulicy Kolejowej w Łomży. Policjanci jadąc zauważyli skodę, którego kierowca rozmawiał przez telefon w trakcie jazdy i nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. To sprowokowało ich do zatrzymania kierującego. Okazało się, że 56-latek był pod wpływem, a badanie alkomatem wykazało ponad pół promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna podobnie jak kierowca z Wizny stracił stracił prawo jazdy, a samochód trafił na parking.   

Zgodnie z kodeksem karnym za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności. Ponadto przed sądem 56-latek odpowie także za popełnione wykroczenia.  

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę