Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Dziura w moście w Giełczynie

Bobry podkopały mostek tak, że zapadła się część pobocza i kawałek asfaltu. Padający deszcz wymył piasek i powstała dziura, która stwarza niebezpieczeństwo dla ruchu.

Prawdopodobnie jeden pas ruchu na mostku w Giełczynie, w ciągu ulicy Zawadzkiej, zostanie wyłączony z ruchu. To w związku z wymytą dziurą w asfalcie, która jest wynikiem działalności bobrów. Z relacji mieszkańców wynika, że uszkodzenie pojawiło się kilka tygodni temu. Najpierw  zasypano to piachem, a gdy ten został wypłukany, kamykami. Dzisiejszy deszcz sprawił, że i to trafiło do strumienia. 

Dziura powstała w wyniku działalności bobrów, których jest dużo w tym miejscu. Na przepływającym strumieniu zwierzęta zrobiły dwie tamy. Mieszkanki opowiadają, że pod znaczną częścią drogi jest wiele jam. Woda wypłukuje piach, co stwarza zagrożenie dla ruchu. 

Na miejsce wezwano straż pożarną i policję. Dotrzeć ma także zarządca drogi (powiat), który ustawi barierki, aby nikt nie wpadł do dziury. 

 

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę