Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Pogodowy rollercoaster

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Dynamiczna pogoda spodziewana jest nad Polską w nadchodzącym tygodniu. Początek w większości kraju ciepły i gorący z burzami, nawalnym deszczem, i bardzo silnym wiatrem, ale już we wtorek nieco chłodniej. Od środy ponowny wzrost temperatury. Cały czas przelotne opady deszczu. W czwartek dalej ciepło i bardzo ciepło, przelotne opady deszczu oraz powrót burz, głównie na południu kraju i Kujawach. Od soboty napływ gorącego powietrza z południa, bez opadów, z dużą ilością słońca. Temperatura powietrza na zachodzie powyżej 30°C, a w niedzielę do 33°C.

W poniedziałek zachmurzenie umiarkowane i duże wszędzie przelotne opady deszczu. IMGW wydało ostrzeżenie meteorologiczne 2 stopnia, w którym po południu we wschodniej części kraju, w tym w rejonie Łomży, prognozowane są burze. Miejscami spodziewać należy się silnych opadów deszczu od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm. Podczas burz porywy wiatru mogą osiągać do 90 km/h, lokalnie do 100 km/h. Miejscami grad. Temperatura maksymalna 21°C . 

We wtorek spokojniej, zachmurzenie umiarkowane i duże z przelotnymi opadami deszczu. Chłodniej, temperatura w dzień do 17°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty do 50 km/h, zachodni.

W środę więcej słońca, po południu więcej chmur i możliwe przelotne opady deszczu. Temperatura do 19°C w rejonie Łomży.

W czwartek zachmurzenie umiarkowane i duże z przelotnymi opadami deszczu.  Temperatura maksymalna do 23°C.

W piątek zachmurzenie umiarkowane, we wschodniej części kraju duże i tam przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna do 21°C.

W sobotę powrót gorących dni. Bez opadów z małym, miejscami umiarkowanym, zachmurzeniem. Temperatura do 24°C w rejonie Łomży.

W niedzielę na ogół pogodnie z temperaturą do 28°C w rejonie Łomży. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, do 50 km/h, południowy.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę