Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Pobił za zwrócenie uwagi

Główne zdjęcie
Fot. Policja

29-letni mieszkaniec Łomży usłyszał zarzuty pobicia i gróźb karalnych, za pobicie mężczyzny, który zwrócił mu uwagę. Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed południem.

W poniedziałek przed południem, na ulicy Polowej, doszło do pobicia 38-latka. Z przekazów świadków wynika, że poszkodowany zwrócił uwagę kierowcy, który parkował bmw na miejscu dla niepełnosprawnych. Kierowca wyszedł z auta i uderzył pięścią zwracającemu mu uwagę. 

Policja potwierdza zdarzenie, w którym 29-latek zaatakował 38-letniego mężczyznę za zwrócenie mu uwagi. Policjanci ustalili dane kierowcy bmw i jeszcze w poniedziałek 29-letni Łomżanin został zatrzymany. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, podejrzany usłyszał zarzuty pobicia i gróźb karalnych, ponieważ napastnik wsiadając do samochodu groził pokrzywdzonemu, że za każdym razem jak go spotka skończy tak samo. 

Za te przestępstwa grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę